Zaufali Nam

Tłumaczenia

Kompleksowa obsługa językowa

Tłumaczenia symultaniczne

Do najczęściej realizowanych tłumaczeń ustnych na konferencjach, kongresach, zjazdach, wielojęzycznych obradach i szkoleniach należy tłumaczenie równoczesne, zwane także symultanicznym. Polega ono na bieżącym przekładaniu wypowiedzi z języka obcego w specjalnie przeznaczonych do tego dźwiękoszczelnych kabinach symultanicznych. W procesie tym uczestniczy zazwyczaj zespół dwóch tłumaczy, którzy za pomocą odbiorników przekazują treść wypowiedzi słuchaczom.

Oferujemy kompleksową obsługę językową klientów biznesowych, naukowych, kulturalnych – na
terenie całego kraju. Nasi tłumacze to profesjonaliści, prezentujący znakomity poziom merytoryczny i językowy. Stale poszerzają swe kompetencje i zakres słownictwa, dzięki czemu profesjonalnie przetłumaczą wypowiedź o każdej tematyce i przy dowolnym akcencie.

Wykorzystywana przez nas aparatura do tłumaczenia symultanicznego zapewnia najwyższy komfort i poziom odbioru. Dbamy o każdy szczegół realizacji, poczynając od kwestii organizacyjnych po urządzenia nagłaśniające – mikrofony, słuchawki, kabiny i głośniki.

W zależności od specyfiki eventu i typu obiektu, możemy zaproponować optymalne pod względem eksploatacyjnym i finansowym rozwiązanie. Nasz zespół techniczny dołoży starań, by aparatura spełniała wymagania najbardziej wymagających gości.

Zapraszamy do współpracy!